Mazda, Nissan, Toyota, Honda, Škoda, VW, Audi

GALVENA

PAR AUTOSERVISU

PAKALPOJUMI

PAKALPOJUMI CENAS

SPECIALIE PIEDAVAJUMI

PERSONĪGĀ PĪEREDZE

SIEVIETE PIE STŪRES

PAKALPOJUMI / 

Škoda – remonts, tehniskā apkope

 

Škoda – remonts, tehniskā apkope

Škodai ir vesela virkne priekšrocību!!! Kaut vai tāpēc, ka tās pamatā ir automašīnas Volkswagen prototips. Dzinēji un daudzi citi konstrukcijas elementi ir savstarpēji saistīti, vācu-čehu kvalitāte redzama it visā! Ekonomiskas spēka iekārtas acīmredzot ekonomē sava saimnieka budžetu.

Pie šīs automašīnas stūres ikviena sieviete vai vīrietis izskatīsies respektabli, eleganti un skaisti! Škoda savā klasē ir visai droša mašīna. Bet lai neaptumšotos ikdiena un automašīna saglabātos ilgāk – nepieciešams savlaicīgi veikt tehnisko apkopi, dažreiz arī nolietoto detaļu remontu. Nekas nav mūžīgs.

 

Uzmanību! Octavia dzinējam ūdens sūknis tiek iedarbināts ar gāzes sadales mehānisma siksnu, tāpēc to nomainot (pēc katriem 60 tūkst. km) ieteicams noteikti pārbaudīt sūkņa stāvokli. Nedrīkst būt brīvkustības un sūces. Bet labāk to nomainīt ar jaunu, jo ūdens sūkņa gultņiem ir ekspluatācijas resurss, tāpat kā spriegotājrullīšiem. Tie arī ir noteikti nomaināmi. Ja šī prasības tiks ignorētas, virzuļi var satikties ar vārstiem. Bet tas izmaksās jau ļoti dārgi!

 

Automašīnas Škoda jau sen iepatikušās mūsu tautiešiem Latvijā. Ne viens vien šo mašīnu tūkstotis braukā Baltijā, nebeidzot priecēt savus saimniekus ar nevainojamu kvalitāti un augstu komfortu.

 

Škodas unikalitāte izpaužas ar to, ka šīs markas automašīna it kā būtu speciāli radīta mūsu iedzīvotāju mentalitātei, mūsu nepastāvīgajam klimatam, cilvēkiem, kuri mīl ērtības, ātruma drošību un augstu vērtē personīgo laiku.

 

Mēs neesam dīleru komanda un strādājam ar Škoda automašīnu, kuras jau izgājušas garantijas apkopes posmu, parku. Tāpēc mūsu klientiem, kuriem ir automašīnas ar nobraukumu, izdevumi to uzturēšanai būs krietni zemāki. Mēs nevienam neko neuzspiežam. Klients pats lemj, vai remonts ir jāveic vai nē, tagad vai vēlāk, brīvības garša pēc dīlera, bankas un apdrošinātāja ir acīm redzama!!!

Tomēr nedrīkst aizmirst, ka dzelzs draugam arī nepieciešama uzmanība un rūpes. Viņš ir gluži kā dzīvs organisms, un ikviena nolaidība attiecībā uz viņu atsauksies ne tikai uz viņa veselību, bet arī uz paša saimnieka drošību.

Ja garantijas periodā Škoda tika rūpīgi apkopa, tad arī pēc tam nedrīkst atkāpties no principiem, bet tikai mazliet lētāk.

 

Tāpēc nopērkot automašīnu Škoda – esiet pārliecināti – Jūs nepaliksiet bez firmas „TEHNO-LIDER” kvalificēta tehniskā atbalsta.

Bet ja gribēsiet pārdot automašīnu Škoda, mēs arī šajā ziņā savu iespēju robežās palīdzēsim, jo cilvēks mēdz būt laimīgs divas reizes– kad pērk un pārdot automašīnu! Dažreiz automašīnu ir vieglāk nopirkt nekā pārdot.

 
 
 

Aizpildot formu un izdrukājot kuponu, Jūs saņemsiet 5% atlaidi!

Kuponu uzrādiet "Tehno-Lider" autoservisā un saņemiet 5% atlaidi visiem mūsu piedāvātajiem automašīnu apkalpošanas pakalpojumiem.
Automašīnas numurs:
Automašīnas marka:
Tālrunis:

Реклама

размещение рекламы тел.: (+371) 29-383-905
GALVENAPAR AUTOSERVISUPAKALPOJUMIPAKALPOJUMI CENASSPECIALIE PIEDAVAJUMIPERSONĪGĀ PĪEREDZESIEVIETE PIE STŪRES
© «Tehno-Lider» 

Автосервисы Риги: автосервис «Tehno-Lider» предлагает качественное техническое обслуживание и ремонт автомобилей по невысоким ценам.

Mob. (+371) 26818978, Skype: tehno-lider