Mazda, Nissan, Toyota, Honda, Škoda, VW, Audi

GALVENA

PAR AUTOSERVISU

PAKALPOJUMI

PAKALPOJUMI CENAS

SPECIALIE PIEDAVAJUMI

PERSONĪGĀ PĪEREDZE

SIEVIETE PIE STŪRES

PAKALPOJUMI / 

Automašīnu Škoda ar nobraukumu izpirkšana un pārdošana

 

Automašīnu Škoda izpirkšana/pārdošana

Jūs vēlaties steidzami pārdot savu automašīnu Škoda par Jums pieņemamu cenu un minimālā termiņā?

Tad griezieties pēc palīdzības kompānijā „Tehno-Lider”, kas profesionāli nodarbojas ar automašīnu Škoda ar nobraukumu izpirkšanu!

Autamašīna Škoda ir pilnīgi likvīds īpašums, kas dažās dzīves situācijā var steidzami atrisināt skaidras naudas jautājumu. Bieži vien automašīnas pārdošana par tirgus cenām ievelkas nedēļām un mēnešiem ilgi. Ne vienmēr attaisnojas, dažkārt arī ir bīstams kontakts ar svešām personām – pircējiem, tas ir risks zaudēt ne tikai laiku, mašīnu, naudu, bet arī dzīvību. Tāpēc drošāk šāda veida darījumu veikt ar oficiālas firmas palīdzību, kura steidzami veiks Škodas ar nobraukumu izpirkšanu. Latvijā tā ir kompānija „Tehno-Lider”.

Mūsu speciālisti sniegs kompetentu konsultāciju par darījuma nosacījumiem, noteiks reālu tirgus cenu Jūsu pārdodamajai automašīnai Škoda ar nobraukumu. Ja lietoto automašīnu tirgū nepastāvēto šāds pakalpojums, tad nebūtu arī paša tirgus. Pircējs vienmēr ir ieinteresēts potenciālā pirkuma tirgus vērtības un iepirkuma starpībā. Kompānijai „Tehno-Lider” šis automašīnas Škoda steidzama izpirkuma diskonts atbilst tikai 10-15%, bet dažos gadījumos 20%. Viss ir atkarīgs no automašīnas vispārējā tehniskā stāvokļa.


Kāds labums no tā ir pārdevējam?

 

- Pārdošanas darījuma drošums un noslēgšanas ātrums.

- Daudz ātrāka gaidāmās skaidrās naudas līdzekļu saņemšana par pārdoto mašīnu.

(Šie faktori zināmā mērā kompensē to, ka automašīna tiek pārdota zemāk par tirgus cenu)

 

Iestājoties ekonomiskajai krīzei, kad notiek cenu pieaugums degvielai, dzīvokļiem, produktiem, apģērbam, pieaug pakalpojumu cenas un parādās jauni nodokļi – aizvien plašāk izvēršas strīds starp automobilistiem un kājāmgājējiem. Kas ir labāk? Sava automašīna vai sabiedriskais transports? Daži mašīnu īpašnieki savus „zirgus piesien pie mieta”! Tajā pat laikā daudzi kājāmgājēji turpina sapņot par personīgo pārvietošanās līdzekli. Biznesā vispār nevar iztikt bez automašīnas.

 

Plusi un mīnusi, kurus Jūsu dzīvē ienes ikviena automašīna.

 

+ Pārvietošanās brīvība un neatkarība gan lielpilsētā, gan provincē.

+ Komforts: omulība, ērts sēdeklis, ir radio, ziemā silti un vasarā vēsi.

+ Kravnesība: bagāža + 3 vai 4 pasažieri.

+ Laika ekonomija pārvietojoties.

+ Patiesa bauda, vadot automašīnu. Un šis rādītājs visvairāk atsver visus mīnusus!

 

- Pastāvīga aprūpe, periodiska apkope un remonts.

- Atteikšanās no alkohola (lai gan tas visiem ir liels pluss!!!).

- Transporta sastrēgumi (bet šis faktors vairāk attiecas uz ceļiem, nevis uz automašīnu).

- Izdevumi par apdrošināšanu, soda naudām, ikgadējām tehniskajām apskatēm, degvielu, palielinās kustības risks, kas ir atkarīgs ne tikai no paša vadītāja, bet arī no citiem satiksmes dalībniekiem.

 

„Tehno-Lider” kolektīvs vēl visiem potenciālajiem un esošajiem automobilistiem biežāk satikties ar „+”nevis „-”! Ar pārliecību var teikt, ka tad, kad cilvēks vai ģimene, vai firma kaut uz laiku paliek bez automašīnas – tā ir vesela traģēdija, kuru pavada vesela virkne neērtumu, un par „-” neviens vairs neatceras! Tādos brīžos visi sapņo par to, lai viņu mīļā automašīna ātrāk atgrieztos ierastajā dzīves ritmā, vai nu tās ir autoserviss vai piespiedu stāvēšana naudas krīzes dēļ.

 

Mēs ceram, ka ikviena informācija mājas lapā www.tehno-lider.lv būs Jums noderīga, un Jūs vēl vairāk iemīlēsiet savu automašīnu, īpaši, ja tā ir Škoda. Un lai tās uzturēšana Jums kļūst par vienu vienīgu lielu „+”!

 

Ja Jūs esat izšķīries par citas automašīnas pirkšanu un ja tā ir Škoda, tad to var izdarīt firmā „Tehno-Lider”. Mēs pārdosim automašīnu Škoda ar nobraukumu, kā arī veiksim pamatīgu apskati, novērtējumu, bojājumu kalkulāciju un visus apkopes un remonta veidus.


 Veiksmi uz ceļiem!

 

 
 

Aizpildot formu un izdrukājot kuponu, Jūs saņemsiet 5% atlaidi!

Kuponu uzrādiet "Tehno-Lider" autoservisā un saņemiet 5% atlaidi visiem mūsu piedāvātajiem automašīnu apkalpošanas pakalpojumiem.
Automašīnas numurs:
Automašīnas marka:
Tālrunis:

Реклама

размещение рекламы тел.: (+371) 29-383-905
GALVENAPAR AUTOSERVISUPAKALPOJUMIPAKALPOJUMI CENASSPECIALIE PIEDAVAJUMIPERSONĪGĀ PĪEREDZESIEVIETE PIE STŪRES
© «Tehno-Lider» 

Автосервисы Риги: автосервис «Tehno-Lider» предлагает качественное техническое обслуживание и ремонт автомобилей по невысоким ценам.

Mob. (+371) 26818978, Skype: tehno-lider